Домівка   UA RU EN
 

Зустріч сільських голів

19.06.2012 р., 09:26

Наш недавній гість Клод Бурден, колишній мер муніципалітету Ла-Форе-Ле-Руа, що недалеко від Парижу (Франція), та координатор “Фермерського діалогу” (однієї з програм Міжнародних Ініціатив змін), мав нагоду поспілкуватися з Сулимом Михайлом Васильовичем, сільським головою с. Баранівка, що на Полтавщині.

Спілкування відбувалось за філіжанкою кави з млинцями. Говорили про труднощі та перешкоди в управлінні маленьким селом, про сільське господарство, про те, як складно фермерам досягти гарних умов життя та роботи на своїх фермах, а також про переваги, недоліки та перспективи органічного фермерства в Україні та світі. Як і інші фермери області, з якими зустрівся Клод, Михайло Васильович висловив надію, що знайдеться спосіб знайти шляхи до об’єднання, зробити голос фермерів почутим і сприйнятим серйозно. “Але в які двері ми маємо стукати?” – риторично запитував він.

Сільський голова також дуже здивувався тим, наскільки наш будинок був розбудований та розширений за останні два роки, а також тими екологічними технологіями, які ми використовуємо в будівництві та облаштуванні дому. Як виявилося, Михайло Васильович і досі не розуміє, що, ми, молоді люди, робимо тут, у селі, у той час як із нашою освітою ми могли би сидіти десь у якомусь зручному офісі на престижній роботі. Такий вчинок аж ніяк не вкладається в його голові з традиційними уявленнями про те, що таке самореалізація в житті.

  

  

Надія Шпитько, с. Баранівка
Baranivka.org | info at baranivka.org | Про нас | Календар | Вхід