Домівка   UA RU EN
 

Запрошення на тренінг з розвитку емпатичної комунікації

20.09.2014 р., 02:00

Запрошуємо вас взяти участь у 3-денному тренінгу з розвитку емпатичної комунікації, який відбудеться у Баранівці 9-11 жовтня 2014 року.

Опис тренінгу: виростаючи, ми переважно вчимось спілкуватись один з одним таким чином, що блокуємо нашу природну здібність відчувати співчуття та емпатію. Ми судимо про поведінку – свою та чужу, оцінюємо її як добру або погану, ми звинувачуємо та вимагаємо. Емпатична комунікація дозволяє перемістити фокус уваги з того, хто у чому завинив, на те, хто які має потреби. Цей метод визнає, що ми не всі поділяємо одні й ті самі базові людські потреби. Згідно з ним усі стратегії (навіть насильницьку) люди обирають зі спробою дати відповідь на них.

Вираження власних потреб і увага до потреб інших людей допомагає створити більше розуміння та співчуття, що своєю чергою дозволяє задовольнити потреби та будувати взаємини, засновані на чесності та довірі.

Крім навчання мові емпатичного спілкування ми зосередимось на тому, як зберігати емпатію навіть у конфліктних ситуаціях. Емпатія є ключовим навиком у ненасильницькій комунікації для того, щоб зрозуміти поведінку інших людей та перетворити образ “ворога”. Це дозволяє бачити в людях людей та дозволяє їм збагачувати наше життя.

Емпатична комунікація використовується у багатьох країнах світу у сім’ях, спільнотах, школах, організаціях та конфліктних зонах для мирного розв’язання конфліктів та відновлення стосунків.

Ведучий: Маріус Віндт (Німеччина)

Умови участі:  учасники покривають вартість харчування та проживання у Баранівці, (складає 60 грн. на людину на добу, що включає в себе триразове вегетаріанське харчування, а також проживання ув одному з домів), а також 100 грн. тренінгового внеску на покриття дороги ведучого тренінгу.

Для участі у семінарі просимо заповнити анкету гостя Дому у Баранівці до 1 жовтня.

У полі “мета візиту” обов’язково зазначте назву тренінгу. Підтвердження участі ви отримаєте до 5 жовтня. Оскільки тренинг проходитиме у холодний час року,  кількість місць обмежена наявністю койко-місць у Баранівці :)

Контактна особа: Олена Кашкарьова, моб. +38 095 166 14 05, e-mail: ahibada@gmail.com
Baranivka.org | info at baranivka.org | Про нас | Календар | Вхід