Домівка   UA RU EN
 

Стратегічне планування. Звіт про зустріч

05.04.2011 р., 01:23

26 березня у ком’юніті-домі “Мис Баранівки” було велелюдно: тут відбувалась вступна частина зустрічі української команди “Основ свободи”.

Практично за рік свого існування Баранівка приймала різне число візитерів, але на минулих вихідних було поставлено абсолютний рекорд: всередині гостинного Дому розмістилось сорок людей! Крім представників регіональних команд “ОС”, сюди приїхали учасники міжнародної програми Action for Life, а також друзі з харківської організації “Мульти-Культи”, які щиро зацікавились баранівським проектом й пообіцяли внести власну лепту у цю потрібну справу.

Ініціатори ідеї й головні реалізатори будівництв ком’юніті-дому Валентин Бондаренко та Сергій Третецький нагадали учасникам про те, з чого почався проект “Мис Баранівки”, розповіли, що було зроблено за минулий рік й які потреби має Дім нині. Одна з основних потреб – це люди, натхненні й відповідальні, готові віддати власний час та зусилля, щоб зробити це місце дійсно мальовничим, функціональним та ефективним.

На завершення презентації Валентин показав діаграму, на якій чітко видно систему розподілу грошових ресурсів, а також подякував всім тим, хто якимось чином допоміг й продовжує допомагати будівництву ком’юніті-дому.

Під час неофіційного спілкування всі гості мали змогу переглянути забавні відео-ролики з життя баранівського Дому, які доводять вкотре, що люди, які тут мешкають – це не лише однодумці, які зібрались, щоб втілити спільний задум, але й просто друзі, яким комфортно й весело жити разом.

Продовження української зустрічі “Основ свободи” відбувалось у Великих Сорочинцях, де хлопці та дівчата з Баранівки також обговорювали майбутнє проекту. Так, Роман Романюк запропонував долучитись до акції “Квітуча Баранівка” – впорядкувати територію Дому, посадити квіти, привезти сюди саджанці. До слова, учасники AfL не залишились осторонь до цього заклику – цими днями висадили тут сосни.

У найближчому майбутньому ком’юніті-дому – проведення візитного курсу, що має стати початком чергового етапу у будівництві Баранівки.
Baranivka.org | info at baranivka.org | Про нас | Календар | Вхід