Домівка   UA RU EN
 

Сезон БРН весна-осінь 2013

08.11.2013 р., 02:26

Дорогі наші друзі!

Коротенький огляд для тих, кому цікаво, як минув цьогорічний сезон у Баранівці.

У 2013-му ми вирішили більш активно використовувати дім для проведення тренінгів. Що з цього вийшло:
  • 6 – 17 березня у нас відбувся майстер-клас з виробництва екологічних натуральних миючизх засобів (мила, прального порошку і засобу для миття посуду) в домашніх умовах. Провели майстер-клас Наталія Трофимова і Ольга Лакиза з Харкова.
  • 15 квітня – 29 вересня у нас тривала вже традиційна волонтерська програма.
  • 19 – 21 квітня відбувся тренінг з міжособистісної комунікації. Провела його тренер «Ініціатив Змін» Діана Дамша (Румунія)
  • 1- 5 травня ми прийняли у себе національну зустріч представників «Основ Спободи»
  • 25 – 26 травня відбувся тренінг з медитації. Ведучий – Роже Квінтенс (Бельгія).
  • 10 червня – 10 липня  відбувся будівельний та освітній табір зі спорудження каркасних стін будинку з солом’яних блоків і глиняного тинькування під керівництвом спеціаліста з будівництва з солом’яних блоків Кристіана Хамані (Франція)
  • 20 – 21 липня відбувся семінар по роботі з асоціативно-метафоричними картами. Його ведучою була Наталія Нелідова (Росія, Москва)
  • 4 – 8 вересня у нас відбувся курс «У пошуку позитивних змін: вплив цінностей на людину і суспільство» від громадської організації «Основи Свободи»
  • 13 – 15 вересня ми вчилися на майстер-класі українського автентичного співу. Проводила майстер-клас педагог, дослідниця та виконивиця українських народних пісень Наталія Сербина.

Усього за цей сезон 153 людини взяли участь у різноманітних заходах, об’єднаних спільною назвою «Літня програма в Баранівці», та ще 80 гостей відвідали наш дім. Географія відвідувачів цього сезону: Україна, Росія, Білорусь, Молдова, Румунія, Словаччина, Франція, Бельгія, Німеччина, Азербайджан, Таджикістан, Канада, Судан і США. Усі вперше залучені тренери й ведучі виявили бажання наступного року повторити цей досвід. Фото з заходів можна подивитися в галереї нашого сайта.

Команда «мешканців дому» збільшилась із приїздом Іри Нестерук і Жені Бабешко. Зимувати в Баранівці планують Іра, Жена, Лєна (коли повернеться з 2-місячного стажування у США), Льоша Нелуп і Сашко. Також у нас стрімко зросло поголів’я котів: кому треба чудового триколірного, рудо-білого, чорно-білого або бежевого баранівського котика – звертайтесь. Оскільки ми стрімко стерилизуємо кицьок – не втратьте свій шанс зараз, надлишки котиків будуть не вічно! Ще у нашому господарстві з’явилася машина Нива, яка завдяки своїй якості заїжджати-таки додому в осінню сльоту стала нашим благословенням. Двоє учасників «спільноти БРН» (один з них – Лєна) все ще перебувають у стадії «бажання придбати» дім в селі Баранівка, що поки що не вдається через відсутність на них документівю Ми продовжуємо над цим працювати, побажайте нам успіху!

Із будівельних новин – основний прогрес у будівництві був завдяки учасникам «будівельно-освітнього табору», а також подальшій роботі волонтерів. Протягом сезону ми спорудили половину стін дому. Низький уклін Кристіану Хамані, Іоану Шарло і нашим самовідданим перекладачкам! Також значний прогрес у планування подальшого будівництва відбувся завдяки прийзду Кристіна у жовтні.

Зараз головний фокус роботи – підготовка до зими. Окрім побутових справ і «консервування об’єкта» планується ще одну кімнату в «бабчиному домі» довести до жилого стану.

Плани на зиму: провести оцінку діяльності і планування 2014 року (будівництво і його кошторис, діяльність і загальний бюджет). Пошук фінансування, допрацювання веб-сайта і брошур, розробка бізнес-плану, приватизація 0.5 га ділянки землі, яка не належить зараз Дому.

Величезна подяка всім, хто допомагав і підтримував Дім цього року!
Baranivka.org | info at baranivka.org | Про нас | Календар | Вхід