Домівка   UA RU EN
 

Результати звітної зустрічі

21.12.2011 р., 12:02

16 осіб взяли участь у звітній зустрічі Баранівки особисто, 4 приєднались за допомогою Скайпу.

За підсумками року:

Підшито та облаштовано дах старої будівлі, зміцнено фундамент, проведено водогін, до оселі підведено нові електричні дроти , обмуровано цеглою колодязь й дому, облаштована частина веранди, частково побудовано майстерню, будівництво законсервовано на зиму. У домі зроблено розведення електрики, встановлено бойлер.

Отримано державний акт на обидві земельні ділянки й на дім, зроблено документи на електрику, здійснено геотопозйомку усієї діляник, очищено сад та ліс, висаджено город, підготовлено консервацію на зиму.

У Баранівці й Сорочинцях відбулась зустріч українських команд “Основ Свободи”, Баранівку відвідала делегація команди Інициатив Змін-Лотарингія (Франція). Для команди Баранівки було проведено тренінги з менджменту проектів, менеджменту волонтерів, комунікацій й командної роботи. З липня до жовтня відбувалась волонтерська програма. Ми взяли участь у Сорочинському ярмарку. Не вдалось провести 7-денний курс “Основ Свободи”.

Валік Бондаренко та Марина Кожина їдуть з Баранівки з середини грудня з можливим поверненням у травні.

З постійних мешканців у Баранівці будуть Олена Кашкарьова, з січня – Роберт Вернер.

На день зустрічі зовнішній борг Баранівки склав 20 000 грн. На 20 грудня борг зменшився до 5 377 грн.

За 2011 рік було отримано й витрачено 25 тисяч дол. США. За весь період проекту – 54 тис. доларів США.

У середині січня (орієнтовні дати: 8-9 січня) відбудуться зустрічі зі стратегічного планування подальшого будівництва й діяльності Баранівки. Усі, хто бажають долучитись до робочої групи з будівництва – звертайтесь до Валіка Бондаренка, з діяльності – до Олени Кашкарьової.
Baranivka.org | info at baranivka.org | Про нас | Календар | Вхід