Домівка   UA RU EN
 

Майстер-клас з українського автентичного співу від Наталі Сербіної

31.07.2013 р., 06:29

Наталя Сербіна

Запрошуємо взяти участь у 3-денному майстер-класі з українського автентичного співу від Наталії Сербіної, який відбудеться 13-15 вересня у “Домі в Баранівці”.

Ви отримаєте можливість: 

  • навчитись правильному диханню, щоб звільнити голос та зазвучати;
  • розкрити свій справжній голос, яким співали наші предки;
  • навчитись володіти голосом та зрозуміти, як його удосконалювати;
  • не лише взнати, але й навчитись співати давні українські пісні;
  • долучитись до старовинної традиції спільного багатоголосого співу.

Ведуча: Наталія Сербіна – відома українська співачка, яка виконує пісні, співає псальми на колісній лірі, акторка, фольклористка, музикознавець, педагог, дослідниця українського фольклору.

Її унікальний, неповторного тембру, сили та чистоти голос, який зачаровує з перших хвилин, відомий у багатьох країнах світу.

Наталія співає старовинні народні пісні, що були зібрані нею під час етнографічних експедицій. Від 2011 року вона бере до рук колісну ліру і стає першою українською лірницею. Докладну інформацію про ведучу майстер-класу можна знайти за адресою: www.serbina.com.ua

“Слух та голос закладені у кожній людині, просто в когось він ближче до поверхні, а в когось більш глибоко. І це психологічний фактор – людина не повинна боятися себе відкрити в цьому – Наталія Сербіна.

“Наталія Сербіна любить та вміє вчити співати. Так, як вміє сама; тому, що почула за 18 років власних експедицій” – відгук учасників попередніх майстер-класів.

Умови участі: вартість участі у майстер-класі складає 300 грн. + внесок за харчування та проживання у Баранівці розміром 45 грн. на день з особи (разом 435 грн. за весь семінар з особи, що включає в себе 3 дні проживання та харчування у “Домі у Баранівці”). Для участі у семінарі просимо до 1 вересня заповнити анкету “гостя Дому у Баранівці”. У графі “Мета візиту” обов’язково зазначте назву семінару: “Майстер-клас з українського автентичного співу”. Ми надішлемо вам підтвердження щодо участі щонайпізніше 5 вересня.

Кількість учасників: 10-15 осіб.

Контакти організаторів:
тел.: +380 95 547 48 66 (Олена)
ел. пошта: info@baranivka.org

Ласкаво запрошуємо подавати заявки!
Baranivka.org | info at baranivka.org | Про нас | Календар | Вхід