Домівка   UA RU EN
 

Баранівка збирає спільноти “Основ свободи” України

23.03.2013 р., 04:08

Що сприяє зміцненню спільноти краще за дружні зустрічі, обмін знаннями, спільна праця, щирі розмови на цікаві теми, зустрічі свята разом? Теплі травневі свята потрохи але невпинно наближаються і ми маємо привабливу пропозицію провести їх разом!!!

Запрошуємо вас 3-5 травня взяти участь у зустрічі з національного командобудування спільнот “Основ свободи” в Україні. Зустріч відбудеться у Баранівці – селі, де ми будуємо тренінговий центр “Дім у Баранівці”. Тут буде можливість познайомитись з філософією роботи та дізнатись нове про ініціативи, які реалізують і у яких беруть участь спільноти “Основ свободи”.

Що ми підготували і що ви зможете:

  • Познайомитись з програмою “Україна активна: загоєння минулого”- звідки він бере свої початки, яка його філософія, дізнатись про останні новини та перспективи співпраці, а також багато чого іншого.
  • Спробувати на собі різні методики, які використовуються у програмі “Україна активна: загоєння минулого”, зокрема практикою ведення діалогу.
  • Познайомитись з тими, хто брав участь у роботі проектів та ініціатив “Основ свободи”, почути, які зрушення відбулись завдяки цьому.
  • Поділитись власним досвідом участі у діяльності “Основ свободи”.
  • Поспілкуватись з командою проекту з розбудови дому та громади у Баранівці, чим живуть “баранівчани” і чим можна допомогти “Дому у Баранівці”, зокрема спільною працею.
  • Попрактикуватись у писанкарстві та випіканні пасок – попереду Свято Великодня!

Отже у нас як спільноти з’явиться можливість “побути на одній сторінці”, як каже англійська приказка. Елементи діалогу додадуть глибини до спілкування, а Баранівка поділиться свіжим повітрям, зеленою травою, сирим молоком і дозволить поринути на кілька днів у прості радості, відчути досвід життя у спільноті, а також відсвяткувати разом Свято Великодня.

Щоб взяти участь у зустрічі вам потрібно заповнити Заявку учасника. Будь ласка, зверніть увагу, заявки прийматимуться до 30 квітня.

Фінанси:

Для покриття харчування-проживання рекомендований внесок: 45 грн. на день. Якщо ви у змозі будете зробити внесок у 65 грн. на день, то підтримаєте тих, хто мають фінансові обмеження.

Просимо покрити витрати на дорогу самостійно. Якщо вам потрібна допомога, будь ласка, зазначте це у анкеті учасника. Постараємось допомагати один одному.

Умови проживання:

Радимо приїжджати з власним спальним мішком, за можливості брати намети, бути фізично та морально готовим відчути себе частиною природи.

Адреса, мапа проїзду, а також поради стосовно руху транспорту можна знайти за адресою @ http://www.baranivka.org/kontakty

Контактна інформація:

Олена Кашкарьова, координатор проекту “Дім у Баранівці”
тел. +380 95 547 4866; +380 99 257 2022
ел. пошта: info@baranivka.org
www.baranivka.org | www.f-4-f.org

ЧЕКАЄМО З НЕТЕРПІННЯМ!
Baranivka.org | info at baranivka.org | Про нас | Календар | Вхід